25 copy

Hungarian (formal)Română (România)English (United Kingdom)

Álláshirdetés

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

A székelyudvarhelyi székhelyű Civitas Alapítvány munkatársakat keres vidékfejlesztési projektjeire. Betöltendő munkakörök: projektvezető és pénzügyi felelős.

A projektvezetői állás munkaköri elvárásai:

  • Egyetemi végzettség gazdasági-társadalmi szakon
  • Európai uniós és/vagy nemzetközi projektekben való jártasság
  • Haladó szintű román és angol nyelvismeret
  • Tapasztalat projektmenedzsment terén
  • Számítógépes ismeretek
  • Csapatjátékos
  • Rugalmas gondolkodás és alkalmazkodó képesség
  • Elemző gondolkodás
  • Tapasztalat elszámolások és beszámolók készítésében

Előnyök:

  • Tapasztalat közösség-és vidékfejlesztésben
  • Tapasztalat marketing tevékenységekben

A pénzügyi felelős munkaköri elvárásai:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Könyvelési alapismeretek
  • Közbeszerzési ismeretek
  • Számítógép-kezelői ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • A román nyelv alapos ismerete

Előnyt jelent:

  • Az angol nyelv haladó szintű ismerete
  • Pályázatok elszámolásában szerzett tapasztalat
  • Webes felületek kezelésének ismerete

Őszinte, lelkiismeretes, nyitott, kreatív, dinamikus, problémamegoldó, felelősségteljes személyek jelentkezését várjuk, akik jó kommunikációs és szervező képességgel rendelkeznek, illetve akik elkötelezettek a közösség szolgálatában.

Jelentkezési határidő: 2014. december 2. 15:00 óra

Projektek

Projektek2

Hálózati részvétel

ruralnet

pannonforras

telecentre_europe

ecentre

citizens

ANBCC